دوشنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / معرفی کتاب / جاناتان مرغ دریایی

جاناتان مرغ دریایی

جاناتان مرغ دریایی داستان زندگی مرغ دریایی است که علاقه ای به زندگی به سبک دیگر مرغان دریایی ندارد و متفاوت از آنها رفتار و زندگی می کند

جاناتان مرغ دریایی

داستان جاناتان مرغ دریایی اثر ماندگار و غیر قابل تکرار ریچارد باخ است که به گفته خود نویسنده دیگر قابل تکرار شدن نیست.

داستان جاناتان مرغ دریایی داستان زندگی کسانی است که می توانند فراتر از آن چه که در دنیای آنها است فکر کنند، رفتار و احساس داشته باشند. این گونه افراد با گذار از خود دنیا های  تازه ای را می سازند که دیگران آرزوی رسیدن به آنها را دارند و این مهم را فقط با دست یافتن به یک نکته کلیدی دارند، که حرکت و عمل در جهت پیمودن مسیر است که اهمیت دارد.

خیلی از مشکلات یا عدم پیشرفت های ما ناشی از انجام ندادن کار یا حرکت درست است در واقع ما در بیشتر موقعیت های زندگی که می توانند ما را به موفقیت برسانند اقدام و عمل مناسبی نداریم و در ذهن خودمان به آنها می پردازیم.

ما انسان ها بسیار شبیح ماهی هستیم که در درون تنگ آبی کوچک قرار دارد و این تنگ در اقیانوس راها شده است

ما از درون تنگ خود بیرون را می بینیم و به شنا گران بزرگ غبطه می خوریم، اما این دیدن ها و فکر کردن به رهایی یا پرواز یا آزادی، بدون عمل برای بدست آوردن آن ها به هیچ عنوان ارزشی ندارد.

بهترین زمان برای خواندن کتاب جاناتان مرغ دریای زمانی است که با مشکلات زیادی درگیر هستید و هیچ راه حلی به ذهنتان نمی رسد در آن زمان این کتاب را بهتر درک خواهید کرد.

در این مجموعه سعی خواهد شد تا کتاب هایی که می تواند به شما برای موفقیت کمک کند را معرفی کنیم، امیدواریم شما نیز با معرفی کتاب های بیشتر ما را همراهی کنید.

نظرات خود را در رابطه با این مقاله با ویستا لایف، سایت همیشه همراه با شما در میان بگذارید. با تشکر گروه مجله در سایت ویستا لایف

هادی زند کارشناس ارشد روانشناسی

 

درباره‌ی Hadi Zand

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *